Co nového u Mléčných výtečníků?

Neděle

17.04.2011 18:31

Dnes máme neděli , tak jsem si řekla, že si odpočinu od nahrávání foteček na rajče, beztak od pátku přibyla tři nová alba. Omlouvám se těm, kteří se každý den foteček nemohou dočkat (dotyční jistě vědí, o kom mluvím ;) ), album přidám zítra. Mohu Vás ubezpečit, že se pejsulkové mají dobře, chrní, baští, koukají a cestují o sto šest, už expandovali do půlky pokoje, nezbedníci maluškatí :). Právě spokojeně chrupkají všichni v jednom chumlu ve svém koutku a sem tam někdo něco zamrumlá, jsou legrační :D.

Začala jsem trošku uklízet pokoj, aby se návštěvníci, příští týden očekávaní, nezalekli, ale budu na tom ještě pracovat ;).

Krásný zbytek neděle Vám všem!

—————

První odčervení

16.04.2011 17:13

Dnes jsme prvně odčervovali, ale nebyl to počin docela tak snadný, pejskům pastička moc nechutnala :). Ale nakonec se zadařilo a všichni spolykali své vyměřené dva centimetry pasty :D. Zároveň panička odčervila i maminku a strejdu Otíka. Odčervovat budeme do odběru ještě třikrát a to ve 4., 6. a 8. týdnu. Ble, ble...máme se tedy nač těšit :(. Podle návodu by potom každý z nás měl být odčerven jednou měsíčně do půl roku věku (to uvádí odčervovací systém Banminth od firmy Pfizer).

—————

Začínáme chodit!

16.04.2011 15:35

Dobrý den,

novinkou dnešního dne jsou naše čím dál tím jistější pokusy o chůzi, někteří znás už jsou schopni urazit i velkolepý kus cesty (podél postele za roh :D). Když se někde po cestě zatouláme a cítíme se být nenávratně ztraceni, spustíme ze všech sil sirény ... a jsme zpět natotata, protože panička vždycky přiběhne s děsem v očích jako namydlený blesk ;).

Příští týden očekáváme důležité návštěvy, to víte, páníčci se nás nemohou dočkat a chtějí se s námi mazlinkovat už teď, takže se sjedou z velkých dálek, jen aby nás mohli pomuckat, no nejsme my už tak trochu VIP? :). Dnes páňulku popostrčíme, aby nahrála ty fotečky, kde máme ty své obojky a vypadáme docela jako "skorodospělí" pejskové :). A možná se tam někde objeví páňulina sestřička, která se od nás nechce hnout na krok, od včerejška, kdy přijeli, nanosila si nás do postele a všechny naráz nás mazlí, to my rádi :).

Pac a pusůůůů!

—————

Nová alba

15.04.2011 19:50

Na rajče jsou právě přidána dvě nová alba ze včerejšího pořizování foteček do medailonků (rubrika Fotogalerie). Bližší informace se dozvíte z popisek alb.

Fotky z dneška, kdy pejsci poprvé vyzkoušeli své nové oboječky, nahraji nejspíš zítra. Moc jim to, boubelínkům, sluší i přesto, že jim jsou trošku volné ;). Však oni jim padnou, až budou zapotřebí za pár týdnů :).

Pac a pusu posílají devětkrát mlaďoši výtečnický :)

—————

Dva týdny staří výtečníčci :)

14.04.2011 21:36

Dnes večer se mlíčňáčkům objevily v medailoncích nejnovější fotečky, ale...vyfotit tu bandu malých rarachů je věc nelehká a člověk s ní ztratí rázem půl druhé hodiny a zaplní gigovou pamětovou kartu fotkami, než získá 9 jakž takž vyhovujících :). Tak nevím, jestli se týdenní portrétování pučmelounků stane rituálem :D.

Jinak dnes už má rozlepená očka i Rambís a co nevidět budou koukat i ostatní... fotečky na rajčeti budou až zítra, dnes se na to už necítím... snad chápete.

Hudláky posílá mléčná devítka! :)

—————

Vítejte!

14.04.2011 11:05

Vítáme Vás v soukromé zpravodajské rubrice výtečnických pučmelounků, jmenovotě Asonka, Bruce, Kvida, Vilíka, Rambíse, Kopretinky, Tečky, Žemličky a Otylky.

Dnes v půl páté odpoledne oslaví druhý týden svého života a protože se u nás stále něco děje (aktuálně se rozkoukáváme a rozlepujeme očka), založili jsme tento zpravodajský koutek. Myslím, že budoucí pánečci, kteří už na své vyvolené boubelínky čekají, jej uvítají, ale i ti, kteří se k nám chodí třebas jen potěšit pohledem na štěníky nebo se rozhodují, jestli by Rambík, Otylka, Žemluška či Kvido byli ti praví kamarádi :).

Mějte hezký den a dnes očekávejte "narozeninové" fotečky v medailoncích. Ještě prozradím, že se pokusím natočit i nějaká videa, vzhledem ke svému technickému nadání tomu ale dávám čas ;).

—————


Přidej na Seznam